<oembed><version>1.0</version><provider_name>VT BATTERIES</provider_name><provider_url>https://vtpower.es/en/</provider_url><author_name>sistemas</author_name><author_url>https://vtpower.es/en/author/sistemas/</author_url><title>Zenith EDM24120T charger. 12V.</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="KhRwI7yAAl"&gt;&lt;a href="https://vtpower.es/en/sku/cargador-zenith-edm24120t-12v/"&gt;Zenith EDM24120T charger. 12V.&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://vtpower.es/en/sku/cargador-zenith-edm24120t-12v/embed/#?secret=KhRwI7yAAl" width="600" height="338" title="&#x201C;Zenith EDM24120T Charger. 12V.&#x201D; &#x2014; VT BATTERIES" data-secret="KhRwI7yAAl" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;