Vtpower VTIN130870I Battery. 130Ah - 870A(EN) 12V. (344x171x283mm)
Vtpower Battery - 130Ah (C20) 870A 12V/E3
EAN/GTIN:8435582800793
Measurements (mm):344x171x283
SKU: VTIN130870I Category: Tag:
Technical Data
Vtpower Starter Battery. 130Ah (C20)12 Volt, 870 Amps (EN).
Additional Information
Weight 33,71 kg
Dimensions 344 × 171 × 283 mm
CCAEN (A)
870
VOLTAGE (V)
12
C20 (Ah)
130
EAN
SCHEME
3
Weight 33,71 kg
Dimensions 344 × 171 × 283 mm