Vtpower VTEC75640D Battery. 75Ah - 640A(EN) 12V. Box LB3 (277x174x176mm)
Vtpower battery - 75Ah (C20) 640A 12V/E0
EAN/GTIN:8435582800434
Dimensions (mm):277x174x176
LB3 Box
SKU: VTEC75640D Category: Tag:
Technical Data
Vtpower Starter Battery. 75Ah (C20)12 Volt, 640 Amps (EN).
Additional Information
Weight 14,5 kg
Dimensions 277 × 174 × 176 mm
CCAEN (A)
640
VOLTAGE (V)
12
C20 (Ah)
75
EAN
SCHEME
0
BOX
LB3
Weight 14,5 kg
Dimensions 277 × 174 × 176 mm