Vtpower VTEFBB1938360D Battery. 38Ah - 360A(EN) 12V. Case B19 (187x127x199mm)
Vtpower Battery - 38Ah (C20) 360A 12V/E0
EAN/GTIN:8435582804098
Dimensions (mm):187x127x199
Box B19
SKU: VTEFBB1938360D Category: Tag:
Technical Data
Vtpower Starter Battery. 38Ah (C20)12 Volts, 360 Amps (EN).
Additional Information
Weight 9,9 kg
Dimensions 187 × 127 × 199 mm
CCAEN (A)
360
VOLTAGE (V)
12
C20 (Ah)
38
EAN
SCHEME
0
BOX
B19
Weight 9,9 kg
Dimensions 187 × 127 × 199 mm